Publications Office of the EU
Nadobudnutie a inštalácia audiovizuálnych zariadení, ako aj odstránenie existujúcich zariadení v budovách, ktoré tvoria ústredné útvary Všeobecnej pokladnice sociálneho zabezpečenia (Všeobecná pokladnica sociálneho zabezpečenia) - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Nadobudnutie a inštalácia audiovizuálnych zariadení, ako aj odstránenie existujúcich zariadení v budovách, ktoré tvoria ústredné útvary Všeobecnej pokladnice sociálneho zabezpečenia (Všeobecná pokladnica sociálneho zabezpečenia)

  • Udelenie zákazky
    16/05/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Dirección General de Racionalización y Centralización de la Contratación-Junta de Contratación Centralizada
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES300 Madrid
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
32320000 Televízne a audiovizuálne zariadenia
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
171,837.40 EUR
Referenčné číslo ponuky
CBA394/2024
Opis

Nadobudnutie a inštalácia audiovizuálnych zariadení, ako aj odstránenie existujúcich zariadení v budovách, ktoré tvoria ústredné útvary Všeobecnej pokladnice sociálneho zabezpečenia (Všeobecná pokladnica sociálneho zabezpečenia)

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Nie je k dispozícii
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Si existen criterios cuantificables automáticamente están definidos en el documento de licitación, junto a su peso.
Váha (percentá, presne): 0
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Si existen criterios de juicios de valor están definidos en el documento de licitación, junto a su peso.
Váha (percentá, presne): 0
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
171,837.40 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Inforein S.A.
Poštová adresa:
Mesto: Madrid
PSČ:
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.