Publications Office of the EU
Francúzsko-Yvetot: Výsadba a údržba zelených plôch - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Yvetot: Výsadba a údržba zelených plôch

  • Uverejnené
    13/01/2021
  • Lehota
    11/02/2021
  • Otváranie ponúk
    11/02/2021
  • Udelenie zákazky
    13/04/2021
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
SCE départemental incendie et secours
Miesto plnenia
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
77310000 Výsadba a údržba zelených plôch
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
260,000.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
3
Referenčné číslo ponuky
21-Espaces Verts-Lg
Opis

La présente consultation concerne l'entretien des espaces verts. Lieu(x) d'exécution: sites répartis sur l'ensemble du département de la Seine-Maritime. La procédure de passation utilisée est l'appel d'offres ouvert. Elle est soumise aux dispositions des articles L. 2124-2, R. 2124-2 1o et R. 2161-2 à R. 2161-5 du code de la commande publique. L'accord-cadre sans minimum et avec maximum est passé en application des articles L. 2125-1 1o, R. 2162-1 à R. 2162-6, R. 2162-13 et R. 2162-14 du code de la commande publique. Il donnera lieu à l'émission de bons de commande. Chaque accord-cadre sera attribué à un seul opérateur économique.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.mpe76.fr
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
11/02/2021 14:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.