Publications Office of the EU
FOURNITURE DE DONNÉES ET D'INFORMATIONS MÉTÉOROLOGIQUES, ET MISE EN oeUVRE D'UN DISPOSITIF DE VEILLE ET D'ALERTE MÉTÉOROLOGIQUE 24H/24 - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

FOURNITURE DE DONNÉES ET D'INFORMATIONS MÉTÉOROLOGIQUES, ET MISE EN oeUVRE D'UN DISPOSITIF DE VEILLE ET D'ALERTE MÉTÉOROLOGIQUE 24H/24

  • Uverejnené
    03/01/2025
  • Lehota
    13/01/2025
  • Otváranie ponúk
    14/01/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Metropole Rouen Normandie
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71351610 Meteorologické služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
400,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
24-EAU-SVDB-FoDonnéesMétéo
Opis

La présente consultation concerne un accord-cadre pour un montant maximal annuel de 100 000 euro(s) HT pour la fourniture de données et d'informations météorologiques, et la mise en oeuvre d'un dispositif de veille et d'alerte météorologique 24h/24 dans le cadre du Programme d'Actions de Préventions des Inondations Rouen-Louviers-Austreberthe 2024-2030 (PAPI Rouen-Louviers-Austreberthe). - La Métropole Rouen Normandie - Le Syndicat des bassins versants Cailly-Aubette-Robec - La Communauté d'Agglomération Seine Eure - Le Syndicat de bassin versant Austreberthe-Saffimbec ont constitué un groupement de commandes pour la passation de la présente consultation. Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction soit 400 000,00 euro(s) HT sur 4 ans

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1550024
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1550024
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
14/01/2025 14:00
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Valeur technique
Váha (percentá, presne): 40
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Valeur environnementale
Váha (percentá, presne): 10
Kritérium:
Typ: price
Opis: Prix des prestations
Váha (percentá, presne): 50
Odhadovaná hodnota
400,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.