Publications Office of the EU
Česko-Praha: Generátory - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Česko-Praha: Generátory

  • Udelenie zákazky
    08/08/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
ČEZ, a.s.
Miesto plnenia
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ Česko
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
31120000 Generátory
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
15,600,000.00 CZK
Referenčné číslo ponuky
100109638
Opis

Předmětem díla je provedení inspekce generátoru na bloku A a generátoru a budiče generátoru na bloku B, vč. diagnostik a oprav poškozených částí zařízení, které budou v rámci inspekce zjištěny. Součástí plnění díla je dále i provedení potřebných zkoušek a uvedení generátoru na bloku A a generátoru a budiče generátoru na bloku B do provozu.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
15,600,000.00 CZK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Siemens, s.r.o.
Poštová adresa: Siemensova 2715 1
Mesto: Praha
PSČ: 155 00
Krajina: CZE
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.