Publications Office of the EU
Česko-Plzeň: Dopravné značky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Plzeň: Dopravné značky

  • Uverejnené
    26/08/2019
  • Lehota
    07/10/2019
  • Udelenie zákazky
    21/10/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, p.o.
Miesto plnenia
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34992200 Dopravné značky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
13,300,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
10,191,022.00 CZK
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Předmětem plnění jsou průběžné dodávky dopravních značek a příslušenství k jejich instalaci (sloupky, patky apod.).

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://ezak.cnpk.cz
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s several hospodárskymi subjektmi
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.