Publications Office of the EU
Francúzsko-Le Kremlin-Bicêtre: Softvérové balíky a informačné systémy - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Le Kremlin-Bicêtre: Softvérové balíky a informačné systémy

  • Uverejnené
    11/07/2018
  • Lehota
    20/08/2018
  • Otváranie ponúk
    21/08/2018
  • Udelenie zákazky
    27/09/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Assistance publique hôpitaux de Paris
Miesto plnenia
NUTS code: FR1 Ile-de-France
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FR1 Ile-de-France
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
97,400.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
ACHAT 18.108
Opis

La présente consultation porte sur la location en mode SAAS (Software as a service) et fourniture de prestations associées pour un logiciel de gestion de la vigilance des essais cliniques de l'assistance publique-hôpitaux de Paris.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=386330&orgAcronyme=x7c
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
21/08/2018 09:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
97,400.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: AB Cube
Poštová adresa: 21 boulevard Paul Vaillant Couturier
Mesto: Montreuil
PSČ: 93100
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.