Publications Office of the EU
Nemecko-Karlsruhe: Inštalovanie pevného sanitárneho príslušenstva - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Karlsruhe: Inštalovanie pevného sanitárneho príslušenstva

  • Uverejnené
    01/07/2017
  • Lehota
    09/08/2017
  • Otváranie ponúk
    09/08/2017
  • Udelenie zákazky
    02/11/2017
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Stadt Karlsruhe, Amt für Hochbau und Gebäudewirtschaft
Miesto plnenia
NUTS code: DE122 Karlsruhe, Stadtkreis
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45332400 Inštalovanie pevného sanitárneho príslušenstva
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,300,964.72 EUR
Referenčné číslo ponuky
88/216/17 Ö EU
Opis

Hauptfeuerwache Karlsruhe, Neubau, Gas-, Wasser- und Entwässerungsanlagen innerhalb von Gebäuden.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Stadt Karlsruhe, Amt für Hochbau und Gebäudewirtschaft
Poštová adresa: Zähringerstr. 61
Mesto: Karlsruhe
PSČ: 76133
Krajina: DEU
Kontaktná osoba: Elektronische Abgabe – direkt unter www.subreport.de/E43253742 oder in Papierform – Vergabestelle, Amt für Hochbau und Gebäudewirtschaft. Für die Abgabe eines elektronischen Angebots ist eine fortgeschrittene oder qualifizierte elektronische Signatur zugelassen.
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
09/08/2017 11:00
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
1,300,964.72 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Gawa GmbH
Poštová adresa: Breite Straße 155
Mesto: Karlsruhe
PSČ: 76135
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.