Publications Office of the EU
Analýza vektorovej siete milimetrových vĺn - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Analýza vektorovej siete milimetrových vĺn

  • Uverejnené
    03/03/2026
  • Lehota
    07/04/2026
  • Udelenie zákazky
    08/05/2026
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Technische Universität Clausthal - Institut für Elektrische Informationstechnik
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE916 Goslar
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
435,822.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
02404/7070/10
Opis

Zariadenie na analýzu vektorovej siete milimetrových vĺn

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YBQYTQHFR2V4
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YBQYTQHFR2V4
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Kritérium: Summe der in den Bewertungskriterien erreichten Punkte
Typ: quality
Opis: s. Leistungsbeschreibung
Váha (percentá, presne): 40.00000000
Kritérium: Preis
Typ: price
Opis: Der Preis fließt als Kriterium in die entscheidende Gewichtung des Gesamtangebotes mit ein. Das preisgünstigste Angebot erhält die volle Punktzahl von 10 Punkten. Ein Angebot, dessen Gesamtpreis eineinhalbmal so hoch wie der niedrigste Angebotspreis ist, erhält keine Punkte. Angebote, deren Preis zwischen dem niedrigsten Angebotspreis und dem eineinhalb- fachen niedrigsten Angebotspreis liegen, erhalten eine linear berechnete Punktzahl
Váha (percentá, presne): 40.00000000
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
435,822.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Rohde & Schwarz GmbH & Co. KG
Poštová adresa:
Mesto: München
PSČ: 81671
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.