Publications Office of the EU
Spojené kráľovstvo-Manchester: Opravárske a údržbárske služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Spojené kráľovstvo-Manchester: Opravárske a údržbárske služby

  • Uverejnené
    14/09/2017
  • Lehota
    16/10/2017
  • Otváranie ponúk
    16/10/2017
  • Udelenie zákazky
    05/01/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Stockport Metropolitan Borough Council
Miesto plnenia
NUTS code: UKD3 Greater Manchester
Sídlo kupujúceho
NUTS code: UKD North West (England)
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50000000 Opravárske a údržbárske služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,455,727.57 GBP
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
DN285339
Opis

Solutions SK on behalf of Stockport Council wishes to tender its fleet maintenance and taxi testing services. It is Envisaged that Solutions SK will award the contract to 1 provider who will deliver the services within the boundaries of Stockport Council. Solutions SK currently has approximately 202 vehicles and plant.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.the-chest.org.uk/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
16/10/2017 12:00
Kupujúci
Solutions SK
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.