Publications Office of the EU
GW-L1 FFW Kleinsteinbach - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

GW-L1 FFW Kleinsteinbach

  • Uverejnené
    16/07/2026
  • Lehota
    18/08/2026
  • Otváranie ponúk
    18/08/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Gemeindeverwaltung Pfinztal
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34144210 Požiarnické vozidlá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
4
Referenčné číslo ponuky
05/2026
Opis

Obstarávanie vozíka na vybavenie Logistik 1 (GW-L1) – Kleinsteinbach, časť 1: Podvozok, časť 2: Štruktúra, časť 3: Valcové kontajnery, časť 4: nakladanie

Metóda predkladania
Elektronicky:
www.vergabe24.de
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: povolený
www.vergabe24.de
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
18/08/2026 09:00
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.