Publications Office of the EU
Dánsko-Kodaň: Verejná správa - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dánsko-Kodaň: Verejná správa

  • Uverejnené
    30/11/2018
  • Lehota
    28/12/2018
  • Otváranie ponúk
    28/12/2018
  • Udelenie zákazky
    11/03/2019
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nordisk Ministerråd - Sekretariatet
Miesto plnenia
NUTS code: DK011 Byen København
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DK Danmark
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
75100000 Verejná správa
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,500,000.00 DKK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,500,000.00 DKK
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

De nordiske samarbejdsministre initierede i 2015 Nordisk Ministerråds program for demokrati, inkludering og sikkerhed (DIS programmet). Programmet var en direkte konsekvens af terrorangrebet i København i februar 2015 som var det seneste i rækken af flere terrorangreb i de nordiske lande og som gjorde at de nordiske lande ønskede at arbejde tættere sammen på dette område. Den vigtigste del af DIS programmet har været udvikling og driften af netværket Nordic Safe Cities. Man kan få mere information på http://www.norden.org/en/theme/nordic-safe-cities

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://permalink.mercell.com/95586272.aspx
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
28/12/2018 23:59
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,500,000.00 DKK
Konečná hodnota zákazky
2,500,000.00 DKK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Nextstep by Bindslev A/S
Poštová adresa: Bygmestervej 57
Mesto: København NV
PSČ: 2400
Krajina: DNK
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.