Publications Office of the EU
Poľsko-Siedlce: Zdravotnícke vybavenie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Poľsko-Siedlce: Zdravotnícke vybavenie

  • Uverejnené
    30/06/2018
  • Lehota
    07/08/2018
  • Otváranie ponúk
    07/08/2018
  • Udelenie zákazky
    24/09/2018
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Miesto plnenia
NUTS code: PL925 Siedlecki
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL Polska
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33100000 Zdravotnícke vybavenie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,936,980.58 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,976,255.92 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
11
Referenčné číslo ponuky
FZP.2810.30.2018
Opis

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa aparatury medycznej w ramach zadania „Koordynowana kompleksowa opieka kardiologiczna w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach Sp. z o.o.”. Przedmiot zamówienia został podzielony na jedenaście części.
Szczegółowe wymagania przedmiotu zamówienia zawiera Oferta techniczna, stanowiąca Załącznik Nr 2 do SIWZ.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o.o.
Poštová adresa: ul. Poniatowskiego 26, pok. 138A
Mesto: Siedlce
Kód NUTS: PL925
PSČ: 08-110
Krajina: POL
Kontaktná osoba: Ilona Szarek
Hlavná adresa: http://szpital.siedlce.pl/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
07/08/2018 10:30
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.