Publications Office of the EU
Dánsko-Kodaň: Služby podnikových a školských jedální a iné bufetové služby s obmedzenou klientelou - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Dánsko-Kodaň: Služby podnikových a školských jedální a iné bufetové služby s obmedzenou klientelou

  • Udelenie zákazky
    24/11/2016
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
Miesto plnenia
NUTS code: DK011 Byen København
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DK011 Byen København
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
55511000 Služby podnikových a školských jedální a iné bufetové služby s obmedzenou klientelou
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
53,488,236.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
220470-2016
Opis

Udbud af Det Sundhedsvidenskabelige Fakultets kantiner samt café på Blegdamsvej 3B og Universitetsparken 2-4, 2200 København N.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
53,488,236.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Compass Group A/S (Chartwells)
Poštová adresa:
Mesto: Albertslund
PSČ:
Krajina: DNK
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.