Publications Office of the EU
RESORTES CONICOS DE SUSPENSION PRIMARIA. - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RESORTES CONICOS DE SUSPENSION PRIMARIA.

  • Uverejnené
    24/03/2025
  • Lehota
    23/04/2025
  • Otváranie ponúk
    24/04/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Ferrocarril Metropolita de Barcelona, SA
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES511 Barcelona
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34630000 Časti železničných alebo električkových lokomotív alebo železničných koľajových vozidiel; železničné zariadenia na riadenie dopravy
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
13877352
Opis

Suministro de 1.470 resortes cónicos de suspensión primaria - Código TMB 219106.

Metóda predkladania
Elektronicky:
www.tmb.cat
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
www.tmb.cat
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
24/04/2025 09:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Nie je k dispozícii
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.