Publications Office of the EU
Španielsko-Illueca: Hotelové ubytovacie služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Illueca: Hotelové ubytovacie služby

  • Uverejnené
    18/01/2022
  • Lehota
    08/02/2022
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
AYUNTAMIENTO DE ILLUECA
Miesto plnenia
NUTS code: ES243 Zaragoza
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES243 Zaragoza
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
55110000 Hotelové ubytovacie služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,715,663.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

CONTRATO DE CONCESION DE SERVICIOS PARA LA GESTION Y EXPLOTACION DEL HOTEL RESTAURANTE DE LA HOSPEDERIA CASTILLO PAPA LUNA DE ILLUECA (ZARAGOZA)

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: AYUNTAMIENTO DE ILLUECA
Vnútroštátne registračné číslo: P-5012700-J
Poštová adresa: Pza España nº11
Mesto: ILLUECA
Kód NUTS: ES243
PSČ: 50250
Krajina: ESP
Kontaktná osoba: ALCALDIA DE ILLUECA
Hlavná adresa: https://contrataciondelestaado.es
Elektronicky:
https://contrataciondelestado.es
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Procedimiento restringido
Odhadovaná hodnota
2,715,663.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.