Publications Office of the EU
Bulharsko-Sredets: Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Sredets: Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely

  • Uverejnené
    24/11/2017
  • Lehota
    02/01/2018
  • Otváranie ponúk
    03/01/2018
  • Udelenie zákazky
    27/02/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Община Средец
Miesto plnenia
NUTS code: BG341 Бургас
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BG341 Бургас
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
60130000 Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
164,630.00 BGN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
164,630.00 BGN
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

„Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от утвърдените общинска, областна и републиканска транспортни схеми съгласно маршрутни разписания“, както следва: „Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от утвърдените общинска, областна и републиканска транспортни схеми съгласно маршрутни разписания“, както следва:
1.1. Общинска транспортна схема:
а) междуселищни линии;
б) градски линии.
1.2. Областната транспортна схема.
1.3. Републиканската транспортна схема;
като маршрутните разписания за всяка една транспортна схема са подробно описани в Приложение № 1 от документацията за участие в настоящата обществена поръчка.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Община Средец
Vnútroštátne registračné číslo: 000056878
Poštová adresa: пл. „България“ № 8
Mesto: Бургас
Kód NUTS: BG341
PSČ: 8300
Krajina: BGR
Kontaktná osoba: инж. Маргарита Стойчева
Hlavná adresa: www.sredets.bg
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
03/01/2018 14:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
164,630.00 BGN
Konečná hodnota zákazky
164,630.00 BGN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: „Диана 98 ЕООД
Poštová adresa: ул. „Странджа“ № 12
Mesto: Камено
PSČ: 8120
Krajina: BGR
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.