Publications Office of the EU
Bulharsko-Samokov: Brožúry - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Samokov: Brožúry

  • Uverejnené
    28/10/2022
  • Lehota
    29/11/2022
  • Zrušené
    24/02/2023
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Canceled
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
ОБЩИНА САМОКОВ
Miesto plnenia
NUTS code: BG412 София
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BG412 София
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
22150000 Brožúry
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
10,000.00 BGN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

„ДОСТАВКА НА БРОШУРИ И ТЕНИСКИ по чл. 12 от ЗОП с цел осигуряване на информация и публичност във връзка с изпълнение на проект „Един подход - много решения. Модел за Интегрирано Развитие (МИР) в град Самоков“, финансиран по Финансовия механизъм на Европейското икономическо пространство 2014-2021г.” по две обособени позиции:
ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 1 Доставка на брошури - общо 500бр.;
ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 2 Доставка на тениски - общо 1000бр.
Доставките по двете обособени позиции попадат в списъка на стоките и услугите по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП и са с цел осигуряване на информация и публичност във връзка с изпълнение на проект „Един подход - много решения. Модел за Интегрирано Развитие (МИР) в град Самоков“, финансиран по Финансовия механизъм на Европейското икономическо пространство 2014-2021г.”, съгласно технически спецификации, неразделна част от настоящата документация.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/248419
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
30/11/2022 14:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.