Publications Office of the EU
Nemecko-Brémy: Strážne služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Nemecko-Brémy: Strážne služby

  • Uverejnené
    13/10/2018
  • Udelenie zákazky
    31/10/2018
  • Lehota
    21/11/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Immobilien Bremen AöR
Miesto plnenia
NUTS code: Nie je k dispozícii
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE501 Bremen, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79713000 Strážne služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
V0622/2018
Opis

Empfangs- und Sicherheitsdienstleistungen für das Stadtamt Bremen.
Insgesamt 7 Sicherheitskräfte an 2 verschiedenen Standorten.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Immobilien Bremen AöR
Poštová adresa: Theodor-Heuss-Allee 14
Mesto: Bremen
Kód NUTS: DE501
PSČ: 28215
Krajina: DEU
Kontaktná osoba: GS – Gebäudeservice
Hlavná adresa: www.immobilien.bremen.de
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Nie je k dispozícii
Kód CPV
Metóda zadávania zákazky
Other
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.