Publications Office of the EU
Švédsko-Štokholm: Identifikačné štítky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švédsko-Štokholm: Identifikačné štítky

  • Uverejnené
    10/12/2019
  • Lehota
    15/01/2020
  • Otváranie ponúk
    16/01/2020
  • Udelenie zákazky
    31/01/2020
  • Dnes
    07/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Sveriges Television Aktiebolag
Miesto plnenia
NUTS code: SE11 Stockholm
Sídlo kupujúceho
NUTS code: SE11 Stockholm
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
35123400 Identifikačné štítky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
4,800,000.00 SEK
Referenčné číslo ponuky
201960
Opis

Sveriges Television AB (SVT) inbjuder härmed leverantörer att inkomma med anbud i upphandling av passerkortsämnen och tillbehör till passerkort. Målet med upphandlingen är att samordna och effektivisera inköpen av passerkortstillbehör inom PS-bolagen. Syftet med upphandlingen är att hitta en kostnadseffektiv och leveranssäker leverantör per beskrivet anbudsområde nedan som kan leverera till PS-bolagen.
Upphandlingen omfattar två anbudsområden:
1. Passerkortsämnen
2. Förbrukningsmaterial för passerkort

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afewullkij&GoTo=Tender
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
16/01/2020 00:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
4,800,000.00 SEK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: SERILINE AB.
Poštová adresa: BOX 17711
Mesto: STOCKHOLM
PSČ: 118 93
Krajina: SWE
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.