Publications Office of the EU
Nemecko-Lipsko: Stavebné práce na električkových depách - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Lipsko: Stavebné práce na električkových depách

  • Uverejnené
    30/04/2014
  • Lehota
    05/06/2014
  • Udelenie zákazky
    05/01/2015
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45234127 Stavebné práce na električkových depách
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
450,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
471,253.20 EUR
Referenčné číslo ponuky
BAIII-319-05
Opis

Um- und Neubau Betriebshof Dölitz, BAIII, Straßenbahnwaschanlage und Wasseraufbereitung/ Stationärer Hochdruckreiniger.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
450,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
471,253.20 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: BHB Waschanlagen Vertriebs GmbH
Poštová adresa: Zeller Straße 10
Mesto: Holzmaden
PSČ: 73271
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.