Publications Office of the EU
Lotyšsko-Riga: Zdravotnícke vybavenie, farmaceutický materiál a výrobky osobnej starostlivosti - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Lotyšsko-Riga: Zdravotnícke vybavenie, farmaceutický materiál a výrobky osobnej starostlivosti

  • Uverejnené
    09/03/2018
  • Lehota
    09/04/2018
  • Otváranie ponúk
    09/04/2018
  • Udelenie zákazky
    15/06/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Rīgas Stradiņa universitāte
Miesto plnenia
NUTS code: LV003 Kurzeme
Sídlo kupujúceho
NUTS code: LV00 Latvija
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33000000 Zdravotnícke vybavenie, farmaceutický materiál a výrobky osobnej starostlivosti
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
996.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
3,376.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
RSU 2018/6/ZI-AK
Opis

Biopsijas pistoles un fluorometra iegāde.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Rīgas Stradiņa universitāte
Vnútroštátne registračné číslo: 90000013771
Poštová adresa: Dzirciema iela 16
Mesto: Rīga
Kód NUTS: LV00
PSČ: LV-1007
Krajina: LVA
Kontaktná osoba: Iveta Sakenfele
Hlavná adresa: http://www.rsu.lv
Elektronicky:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
09/04/2018 10:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.