Publications Office of the EU
Výstavba kanála na čistú vodu od S.011 do S.018 EC a nová výstavba zmiešaného vodného kanála WBO GmbH a obnova miest odolná proti zmene klímy na Bahnhofstraße Stadt Oberhausen - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Výstavba kanála na čistú vodu od S.011 do S.018 EC a nová výstavba zmiešaného vodného kanála WBO GmbH a obnova miest odolná proti zmene klímy na Bahnhofstraße Stadt Oberhausen

  • Uverejnené
    16/10/2025
  • Lehota
    25/11/2025
  • Otváranie ponúk
    25/11/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Emschergenossenschaft
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEA13 Essen, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45332300 Kladenie kanalizačných potrubí
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
10003709-P34
Opis

Stavebný projekt sa nachádza v obci Oberhausen Sterkrade na pešej zóne Bahnhofstraße od Technickej radnice po Arnold-Rademacher-Platz, ako aj na Holtkampstraße, severnej Steinbrinkstraße a Zilianplatz. Celkové opatrenie pozostáva z troch čiastkových opatrení troch verejných obstarávateľov, ktorí sa majú zadať spoločne z dôvodu ich úzkeho prepojenia s cieľom dosiahnuť technicky koordinovaný proces výstavby a koordinované spracovanie obchodov: 1. Nová výstavba kanála čistej vody Sterkrade hlavného kanála Emschergenossenschaft (EG) 2. Nová výstavba zmiešaného vodného kanála spoločnosti Wirtschaftsbetriebe Oberhausen GmbH (WBO GmbH) 3. Plánovanie miest a premena mesta Oberhausen na Bahnhofstraße odolná proti zmene klímy

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.meinauftrag.rib.de
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.meinauftrag.rib.de
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
25/11/2025 10:00
Metóda zadávania zákazky
Preis 100%
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.