Publications Office of the EU
Francúzsko-Sainte-Geneviève-des-Bois: Kancelárske potreby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Sainte-Geneviève-des-Bois: Kancelárske potreby

  • Uverejnené
    17/10/2018
  • Lehota
    13/11/2018
  • Otváranie ponúk
    13/11/2018
  • Udelenie zákazky
    25/02/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Cœur d'Essonne Agglomération
Miesto plnenia
NUTS code: FR104 Essonne
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FR104 Essonne
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
30192000 Kancelárske potreby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,830,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
2018-Ao-Adm-108
Opis

Cet accord-cadre conclu pour un groupement de commandes dont le coordonnateur est l'établissement public Cœur d'Essonne Agglomération, concerne l'acquisition de l'ensemble des petites fournitures administratives de bureau et scolaires. La présente consultation constitue une relance du lot nº 1 de l'accord-cadre nº 2018-AO-ADM-027 qui a été déclaré sans suite au motif que l'ensemble des offres ont été jugées irrégulières. Les prestations font l'objet d'un fractionnement en bons de commande au sens des articles 78 et 80 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016 relatif aux marchés publics. Les montants minimum et maximum de commandes pour la durée initiale de l'accord-cadre sont définis comme suit:
— montant minimum: 168 000,00 EUR HT par an,
— montant maximum: 457 500,00 EUR HT par an.

Metóda predkladania
Elektronicky:
http://www.marchespublics-idf-centre.fr
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
13/11/2018 14:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
1,830,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: NVBURO
Poštová adresa: 601 avenue Blaise Pascal
Mesto: Moissy-Cramayel
PSČ: 77550
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.