Publications Office of the EU
Nemecko-Magdeburg: Zariadenia na rozšírenie pamäti - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Magdeburg: Zariadenia na rozšírenie pamäti

  • Udelenie zákazky
    23/11/2021
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Polizeiinspektion Zentrale Dienste Sachsen-Anhalt
Miesto plnenia
NUTS code: DEE Sachsen-Anhalt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEE03 Magdeburg, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
30236100 Zariadenia na rozšírenie pamäti
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
272,000.00
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
272,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Verhandlungsverfahren Speichererweiterung

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
272,000.00
Konečná hodnota zákazky
272,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: CANCOM GmbH Hannover
Poštová adresa:
Mesto: Hannover
PSČ:
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.