Publications Office of the EU
Španielsko-Madrid: Čistenie nádrží - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Madrid: Čistenie nádrží

  • Uverejnené
    06/02/2014
  • Lehota
    24/02/2014
  • Udelenie zákazky
    29/05/2014
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: Nie je k dispozícii
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90913200 Čistenie nádrží
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
6,950,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
5,720,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Licitación 6011400016
Opis

Contratación de un servicio de limpieza de los depósitos de la red y cochera de Puerta de Arganda.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
6,950,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
5,720,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Cobra Instalaciones y Servicios, S.A.
Poštová adresa: c/ Cardenal Marcelo Spínola, 10
Mesto: Madrid
PSČ: 28016
Krajina: ESP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.