Publications Office of the EU
Estónsko-Talin: Funkčná podpora - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Estónsko-Talin: Funkčná podpora

  • Uverejnené
    17/03/2023
  • Lehota
    25/04/2023
  • Otváranie ponúk
    25/04/2023
  • Udelenie zákazky
    09/06/2023
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Miesto plnenia
NUTS code: EE Eesti
Sídlo kupujúceho
NUTS code: EE Eesti
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33180000 Funkčná podpora
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
150,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
200,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
248105
Opis

Vastavalt RHAD lisa 2 toodule.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Vnútroštátne registračné číslo: 90006590
Poštová adresa: Tervise tn 28
Mesto: Tallinn
Kód NUTS: EE
PSČ: 13419
Krajina: EST
Kontaktná osoba: EGON MÜÜR
Hlavná adresa: http://www.lastehaigla.ee
Elektronicky:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/4334908/tenders
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
25/04/2023 11:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
150,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
200,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: aktsiaselts SEMETRON
Poštová adresa:
Mesto: Tallinn
PSČ: 10138
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.