Publications Office of the EU
Rumunsko-Cluj-Napoca: Antineoplastické činidlá - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Cluj-Napoca: Antineoplastické činidlá

  • Uverejnené
    17/03/2023
  • Lehota
    13/04/2023
  • Otváranie ponúk
    13/04/2023
  • Udelenie zákazky
    15/05/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ
Miesto plnenia
NUTS code: RO113 Cluj
Sídlo kupujúceho
NUTS code: RO113 Cluj
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33652100 Antineoplastické činidlá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
4,276,298.64 RON
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
3,715,055.80 RON
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
22
Referenčné číslo ponuky
4288349_2023_PAAPD1408210
Opis

Medicamente antineoplazice 1. A se vedea Caietul de sarcini.Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet
tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 12-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea
ofertelor, Nr zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data de depunere a ofertelor este 20

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ
Vnútroštátne registračné číslo: 4288349
Poštová adresa: Strada: Republicii, nr. 18
Mesto: Cluj-Napoca
Kód NUTS: RO113
PSČ: 400015
Krajina: ROU
Kontaktná osoba: LUCIA GAINA CRISTEA
Hlavná adresa: https://spitalulcliniccfcluj.ro/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s several hospodárskymi subjektmi
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
13/04/2023 15:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.