Publications Office of the EU
Bulharsko-Sofia: Ni-Cd akumulátory - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Sofia: Ni-Cd akumulátory

  • Uverejnené
    30/01/2023
  • Lehota
    20/03/2023
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЕН СИСТЕМЕН ОПЕРАТОР ЕАД
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BG411 София (столица)
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
31432000 Ni-Cd akumulátory
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
6,200,000.00 BGN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
ЕСО/2022/170
Opis

Доставка чрез покупка на никел-кадмиевите акумулаторни батерии предвидени за захранване на собствени нужди постоянно напрежение (СН) 220 V в подстанциите на ЕСО ЕАД.
Възложителя предвижда доставка на 105 бр. акумулаторни батерии с капацитет както следва:
-Акумулаторни батерии с капацитет ≥ 280 Ah – 25 броя;
- Акумулаторни батерии с капацитет > 110 Ah – 80 броя:
Посочените количества са ориентировъчни.
Доставките ще бъдат извършвани след подаване на заявка от страна на Възложителя с описание на бройките с различните типове и места на доставка.
Доставката по отделните поръчки ще се извършва до определен във всяка конкретна поръчка склад от посочените по долу.
Възложителят разполага със следните складове:
1. Централен склад Запад, гр. София,
2. Централен склад Север, гр. Плевен,
3. Централен склад Изток, гр. Варна,
4. Централен склад Юг, гр. Пловдив,

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/259906
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
6,200,000.00 BGN
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.