Publications Office of the EU
Poľsko-Kielce: Rozmerový prieskum - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Kielce: Rozmerový prieskum

  • Uverejnené
    13/01/2017
  • Lehota
    21/02/2017
  • Otváranie ponúk
    21/02/2017
  • Udelenie zákazky
    22/03/2017
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Świętokrzyskie Biuro Geodezji
Miesto plnenia
NUTS code: PL721 Kielecki
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL721 Kielecki
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71353200 Rozmerový prieskum
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,951,219.51 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,369,000.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
ŚBG - FK-3323- 01/17
Opis

Przedmiotem zamówienia jest scalenie gruntów w dwóch obrębach: Słupia i Wielkopole.
Powierzchnia objęta scaleniem: 1390 ha na której znajduje się 1720 działek objętych scaleniem, 249 gospodarstw rolnych.
Przedmiot zamówienia jest dofinasowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. – poddziałanie pn. ,,Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem,modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa”.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Świętokrzyskie Biuro Geodezji
Poštová adresa: ul. Targowa 18
Mesto: Kielce
Kód NUTS: PL331
PSČ: 25-520
Krajina: POL
Kontaktná osoba: Alojzy Jakóbik
Hlavná adresa: http://www.sbgkielce.pl
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
21/02/2017 09:15
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,951,219.51 PLN
Konečná hodnota zákazky
1,369,000.00 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Małopolskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Tarnowie Sp. z o.o.
Poštová adresa: ul. Ostrogskich 5a
Mesto: Tarnów
PSČ: 33-100
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.