Publications Office of the EU
I-Lecce: Lekárske plyny - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

I-Lecce: Lekárske plyny

  • Oznámenie výsledkov
    09/06/2012
  • Uverejnené
    15/06/2012
  • Lehota
    14/09/2012
  • Otváranie ponúk
    20/09/2012
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Azienda sanitaria locale Lecce
Miesto plnenia
NUTS code: ITF45 Lecce
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
24111500 Lekárske plyny
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
53,343,640.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
1020 del 05/06/2012
Opis

Fornitura di gas medicinali e tecnici.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: ASL Lecce - area gestione del patrimonio
Poštová adresa: piazza Bottazzi, 1
Mesto: Lecce
PSČ: 73100
Krajina: ITA
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for one or more lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
20/09/2012 10:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.