-
Uverejnené15/02/2019
-
Lehota15/03/2019
-
Otváranie ponúk15/03/2019
-
Udelenie zákazky21/03/2019
-
Dnes06/09/2026
Pomôcky
- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu
Francúzsko-Paríž: Elektropotreby
Le présent appel d’offres a pour objet la fourniture d’électricité pour les 2 bâtiments occupés par Business France, avec une puissance supérieure à 36 kVA.
Le prestataire retenu dans le cadre de ce marché devra fournir l’énergie électrique active garantie nécessaire à l’alimentation en continu et sans aucune altération des besoins des sites de Business France. Le marché comprend la fourniture de l’énergie et l’acheminement; il inclut la gestion du contrat d’accès au réseau distribution.
Il est demandé un contrat unique présentant le prix de la fourniture d’une part et l’acheminement d’autre part.
Oficiálny názov: Business France
Vnútroštátne registračné číslo: 451 930 051 000 52
Poštová adresa: 77 boulevard Saint-Jacques
Mesto: Paris Cedex 14
Kód NUTS: FR101
PSČ: 75998
Krajina: FRA
Kontaktná osoba: A. Dronne
Hlavná adresa: http://www.businessfrance.fr
Elektronicky:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
09000000 - Ropné výrobky, palivo, elektrina a ostatné zdroje energie
09300000 - Elektrina, vykurovanie, slnečná a jadrová energia
Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.