Publications Office of the EU
Nemecko-Neuburg a. d. Donau: Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Neuburg a. d. Donau: Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom

  • Uverejnené
    13/01/2023
  • Lehota
    09/02/2023
  • Otváranie ponúk
    09/02/2023
  • Udelenie zákazky
    04/04/2023
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Landkreisbetriebe Neuburg-Schrobenhausen
Miesto plnenia
NUTS code: DE21I Neuburg-Schrobenhausen
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE21I Neuburg-Schrobenhausen
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
ND04
Opis

Übernahme, Verwertung / Vermarktung oder Übergabe von Elektro- und Elektronikaltgeräten sowie von Metallschrott

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/3d6f6023-e500-4e85-991d-cc5a55393376
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
09/02/2023 10:00
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.