Publications Office of the EU
Spojené kráľovstvo-Glasgow: Zdravotnícky spotrebný materiál - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené kráľovstvo-Glasgow: Zdravotnícky spotrebný materiál

  • Udelenie zákazky
    06/08/2020
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
University of Glasgow
Miesto plnenia
NUTS code: UKM82 Glasgow City
Sídlo kupujúceho
NUTS code: UKM82 Glasgow City
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
428,496.00 GBP
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

PPE Ref 6026 — direct award for the provision of integra consumables.
Procurement policy exception complete.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
428,496.00 GBP
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: INTEGRA Biosciences Ltd
Poštová adresa: 2 Rivermead Business Park
Mesto: Thatcham
PSČ: RG19 4EP
Krajina: GBR
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.