Publications Office of the EU
Nemecko-Hamburg: Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Nemecko-Hamburg: Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora

  • Uverejnené
    04/03/2020
  • Lehota
    14/04/2020
  • Otváranie ponúk
    14/04/2020
  • Udelenie zákazky
    28/05/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Berufsgenossenschaft für Gesundheitsdienst und Wohlfahrtspflege (BGW)
Miesto plnenia
NUTS code: DE6 Hamburg
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE600 Hamburg
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
72000000 Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
480,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
2020/05
Opis

Die Auftraggeberin setzt übergreifend ein Modernisierungsprogramm auf, um die IT-Infrastruktur der Auftraggeberin zu modernisieren und den zukünftigen Herausforderungen anzupassen. Hierbei wird auch die existierende Softwarebereitstellung und Infrastruktur-Provisionierung im Rahmen der Modernisierung der IT-Infrastruktur der Auftraggeberin vollständig erneuert und überarbeitet. Bei der Auftraggeberin kommt das Werkzeug MS SCCM bei der Softwareverteilung zum Einsatz. Die Auftraggeberin plant die Erst- und Neuinstallation von Arbeitsplatzrechnern sowie die Bereitstellung von Dritt- oder weiterer Software für Arbeitsplatzrechner und Server weiter zu automatisieren. Zur Umsetzung des Projekts fallen sowohl Planungs-, Konzeptions- als auch Umsetzungsleistungen an. Diese Projektleistungen sollen an einen externen Dienstleister vergeben werden.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Berufsgenossenschaft für Gesundheitsdienst und Wohlfahrtspflege (BGW)
Poštová adresa: Pappelallee 33/35/37
Mesto: Hamburg
Kód NUTS: DE600
PSČ: 22089
Krajina: DEU
Hlavná adresa: http://www.bgw-online.de
Elektronicky:
https://www.subreport.de/E44677529
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
14/04/2020 13:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
480,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Hays AG
Poštová adresa: Brandstwiete 1
Mesto: Hamburg
PSČ: 20457
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.