Publications Office of the EU
Francúzsko-Tours: Rôzne opravárske a údržbárske služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Francúzsko-Tours: Rôzne opravárske a údržbárske služby

  • Uverejnené
    16/10/2019
  • Lehota
    13/11/2019
  • Otváranie ponúk
    13/11/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Touraine Logement
Miesto plnenia
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50800000 Rôzne opravárske a údržbárske služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
Vmc
Opis

Le patrimoine concerné représente 2 933 logements au 31.12.2019.
Il prévoit la réalisation simultanée de 4 objectifs:
— l'entretien et le maintien en bon état de fonctionnement du matériel,
— le maintien des conditions d'hygiène et de sécurité,
— la fourniture d'une qualité de service répondant aux exigences décrites dans le présent cahier des charges notamment en termes de délai d'intervention, de débit et dépression, de taux de pénétration,
— le maintien des conditions de sécurité imposées par les diverses réglementations dans les logements et/ou locaux de travail concernés par le présent contrat.

Metóda predkladania
Elektronicky:
http://www.pro-marchespublics.com
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
13/11/2019 14:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.