Publications Office of the EU
Predzmluvné plánovanie WP1 od verejného obstarávania 2024-0353-267-1 - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Predzmluvné plánovanie WP1 od verejného obstarávania 2024-0353-267-1

  • Udelenie zákazky
    22/08/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Amt für Recht, Vergabe und Versicherungen
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45212313 Stavebné práce na múzeách
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
276,812.50 EUR
Referenčné číslo ponuky
2025-0198-267-1
Opis

Skoré plánovanie WP1 z výberového konania na generálneho dodávateľa

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Nie je k dispozícii
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Preis
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
276,812.50 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Ed. Züblin AG Bereich Bauen im Bestand
Poštová adresa:
Mesto: Köln
PSČ: 50679
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.