Publications Office of the EU
Španielsko-Santiago de Compostela: Počítačové zariadenia a spotrebný materiál - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Španielsko-Santiago de Compostela: Počítačové zariadenia a spotrebný materiál

  • Uverejnené
    29/09/2017
  • Lehota
    03/11/2017
  • Otváranie ponúk
    10/11/2017
  • Udelenie zákazky
    28/03/2018
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Consellería del Mar de la Xunta de Galicia
Miesto plnenia
NUTS code: ES111 A Coruña
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES11 Galicia
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
375,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
363,000.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
4
Referenčné číslo ponuky
13/2017
Opis

Adquisición y puesta en funcionamiento de equipos y programas informáticos para actualización de simuladores de las Escuelas Oficiales Náutico Pesqueras de Ferrol y Ribeira, 4 lotes.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Oficina del Registro General e Información a la Ciudadanía de la Xunta de Galicia
Poštová adresa: edificio Administrativo San Caetano, s/n
Mesto: Santiago de Compostela, A Coruña
Kód NUTS: ES111
PSČ: 15781
Krajina: ESP
Hlavná adresa: www.contratosdegalicia.gal
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
10/11/2017 12:00
Miesto plnenia
Kód CPV
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.