Publications Office of the EU
Lieky obsahujúce účinnú látku pomalidomid (ATC: L04AX06) - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Lieky obsahujúce účinnú látku pomalidomid (ATC: L04AX06)

  • Uverejnené
    05/07/2024
  • Lehota
    30/06/2026
  • Otváranie ponúk
    30/06/2026
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
AOK Sachsen - Anhalt
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEE03 Magdeburg, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33600000 Farmaceutické výrobky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
AOK SAN 2024 openhouse 31
Opis

Predmetom tejto publikácie je uzavretie nevýhradných dohôd o zľavách podľa § 130a ods. 8 SGB V na hotové lieky obsahujúce účinnú látku pomalidomid (ATC: L04AX06) ako súčasť tzv. "open house modelu". V súlade s jednotnými zmluvnými podmienkami a jednotným postupom prístupu sa všetkým vhodným a zainteresovaným farmaceutickým spoločnostiam alebo spoločenstvám farmaceutických spoločností ponúka uzavretie alebo pristúpenie k zmluve o zľave podľa § 130a ods. 8 SGB V pre uvedené účinné látky alebo lieky. Zainteresované farmaceutické spoločnosti si môžu vyžiadať účastnícke dokumenty a príslušnú zmluvu na uvedenej kontaktnej adrese. Podmienkou uzatvorenia zmluvy je, aby zainteresovaná farmaceutická spoločnosť vyplnila a podpísala požadované dokumenty o účasti.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YRAH3QE
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YRAH3QE
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
30/06/2026 00:01
Metóda zadávania zákazky
Nie je k dispozícii
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.