Publications Office of the EU
Francúzsko-Meyzieu: Demolačné práce - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Francúzsko-Meyzieu: Demolačné práce

  • Udelenie zákazky
    28/11/2013
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: FRK26 Rhône
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45111100 Demolačné práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
13,500.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
13V035T
Opis

La présente consultation concerne : Travaux de déconstruction du Centre Léon Blum de la Ville de Meyzieu.
Ce bâtiment est réalisé comme suit : Bâtiment en RDC d'une surface d'environ
— niveau RDC (environ 240 m²),
— Toiture 2 pentes en tuiles et toiture terrasse (environ 290 m²).
Le rapport du bureau de contrôle ne signale pas la présence d'amiante.
La présente procédure adaptée ouverte est soumise aux dispositions de l'article 28-I du Code des marchés publics.
Il n'est pas prévu de décomposition en tranches ou en lots.
Le marché est conclu pour une durée de trois mois à compter de la notification.
La déconstruction devra être réalisée entre décembre 2013 et janvier 2014. Un planning d'exécution sera établi suite à la notification du marché avec le titulaire.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
13,500.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Razel - BEC
Poštová adresa: 9 allée Général Benoist CS 10024
Mesto: Bron Cedex
PSČ: 69673
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.