Publications Office of the EU
Spojené kráľovstvo-Wood Green: Sociálna pomoc bez ubytovania - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené kráľovstvo-Wood Green: Sociálna pomoc bez ubytovania

  • Udelenie zákazky
    28/10/2019
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
London Borough of Haringey
Miesto plnenia
NUTS code: UKG13 Warwickshire
Sídlo kupujúceho
NUTS code: UKG13 Warwickshire
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
85312000 Sociálna pomoc bez ubytovania
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
14.00
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
14.00 GBP
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Reablement — physical support 18-64.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
14.00
Konečná hodnota zákazky
14.00 GBP
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Kamino Homecare Ltd
Poštová adresa: Ashley House 235-239
Mesto: London
PSČ: N22 8HF
Krajina: GBR
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.