Publications Office of the EU
Francúzsko-Wasquehal: Kanalizačné práce - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Wasquehal: Kanalizačné práce

  • Uverejnené
    07/06/2022
  • Lehota
    01/08/2022
  • Otváranie ponúk
    02/08/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
siden-sian noreade eau
Miesto plnenia
NUTS code: FRE11 Nord
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRE11 Nord
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45232410 Kanalizačné práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,048,148.28 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
22 E 24 SP- ID
Opis

commune de LANDAS Département du Nord (59) Rue du Quesne Création du réseau d'assainissement de collecte des Eaux Usées

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_qZq0g8u4kT
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
02/08/2022 12:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,048,148.28 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.