Publications Office of the EU
Česká republika-Hradec Králové: Inžinierske služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česká republika-Hradec Králové: Inžinierske služby

  • Uverejnené
    06/10/2017
  • Lehota
    13/11/2017
  • Otváranie ponúk
    13/11/2017
  • Udelenie zákazky
    14/02/2018
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Královéhradecký kraj
Miesto plnenia
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71300000 Inžinierske služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
19,500,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
10,950,000.00 CZK
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Předmětem veřejné zakázky je zajištění výkonu činnosti technického dozoru stavebníka (TDS) a koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a poskytnutí souvisejících služeb při realizaci stavby dle projektových dokumentací s názvem „Modernizace a dostavba Oblastní nemocnice Náchod, a.s. – I. Etapa“ a „Příprava území pro uložení zeminy, opěrná stěna a oplocení, horní nemocnice Náchod“.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Královéhradecký kraj
Vnútroštátne registračné číslo: 70889546
Poštová adresa: Pivovarské náměstí 1245
Mesto: Hradec Králové
Kód NUTS: CZ052
PSČ: 500 03
Krajina: CZE
Kontaktná osoba: JUDr. Jana Blezzardová
Hlavná adresa: http://www.kr-kralovehradecky.cz/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
13/11/2017 10:00
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
19,500,000.00 CZK
Konečná hodnota zákazky
10,950,000.00 CZK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Sudop Praha a.s.
Poštová adresa: Olšanská 2643/1a
Mesto: Praha 3
PSČ: 130 80
Krajina: CZE

Oficiálny názov: Ekologický rozvoj a výstavba s.r.o.
Poštová adresa: nám. Československé armády 37
Mesto: Jaroměř
PSČ: 551 01
Krajina: CZE

Oficiálny názov: Realstav MB spol. s r.o.
Poštová adresa: Klaudiánova 124/7
Mesto: Mladá Boleslav
PSČ: 293 01
Krajina: CZE
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.