Publications Office of the EU
Rakúsko-Tulln: Natieračské práce povrchu vozoviek - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rakúsko-Tulln: Natieračské práce povrchu vozoviek

  • Udelenie zákazky
    06/05/2014
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45233221 Natieračské práce povrchu vozoviek
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,961,371.84
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,443,474.51 EUR
Referenčné číslo ponuky
BOM 2014-2015 STBA2 VI003
Opis

Durchführung von Bodenmarkierungsarbeiten für die Jahre 2014-2015 mit der Option der Verlängerung von 2 x 1 Jahr.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,961,371.84
Konečná hodnota zákazky
2,443,474.51 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: BG SWARCO-HEOSCONT GmbH/Ing. O. Richter & CO GmbH
Poštová adresa: Münchendorfer Straße 33
Mesto: Guntramsdorf
PSČ: 2353
Krajina: AUT
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.