Publications Office of the EU
D-Mníchov: Tepelnoizolačné práce - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-Mníchov: Tepelnoizolačné práce

  • Uverejnené
    18/02/2011
  • Lehota
    10/03/2011
  • Otváranie ponúk
    10/03/2011
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45321000 Tepelnoizolačné práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
10E0953
Opis

Das Leistungsverzeichnis beinhaltet die Installation in einem 7-geschossigen Verwaltungsgebäude vorrangig für die Büronutzung mit einem Sitzungssaal im 4. Obergeschoss und einem geplanten Saunabereich im Untergeschoss. Das Gebäude entspricht den Vorgaben eines Passivhauses. Die "Erweiterung Nordhof" befindet sich in der Max-Planck-Straße 1, 81675 München, mit folgendem Leistungsumfang:
Abwasser- und Wasserleitungen:
— 20 m an SW-Leitungen DN 50 bis DN 125,
— 200 m, diffusionsdicht, an RW-Leitungen DN70 bis DN 200,
— 260 m, diffusionsdichte, an TW-Leitungen kalt DN 15 bis DN 40,
— 580 m an TW-Leitungen warm DN 15 bis DN 32,
— 210 Stück Brandschutzdurchführungen DN 15 bis DN 200,
Heizungsleitungen:
— 100 m synthetischem Kautschuk als Schlauch DN 15 bis DN 20,
— 750 m Mineralfaserdämmschalen mit Aluminiumfolie kaschiert DN 15 bis DN 50,
— 230 m Mineralfaserdämmschalen mit Blechmantel DN 50 bis DN 50,
— 70 m diffusionsdicht synthetischer Kautschuk als Schlauch DN 25,
— 120 m diffusionsdicht synthetischer Kautschuk als Schlauch mit Blech-mantel wetterfest DN 20,
— 120 Stück Brandschutzdurchführungen DN 15 bis DN 50.
(weiter siehe II.2.1.).

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
10/03/2011 11:15
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.