Publications Office of the EU
Španielsko-Madrid: Iné služby pre verejnosť, sociálne služby a služby jednotlivcom - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Španielsko-Madrid: Iné služby pre verejnosť, sociálne služby a služby jednotlivcom

  • Uverejnené
    07/03/2019
  • Lehota
    05/04/2019
  • Udelenie zákazky
    06/06/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Miesto plnenia
NUTS code: ES300 Madrid
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES300 Madrid
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
98000000 Iné služby pre verejnosť, sociálne služby a služby jednotlivcom
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
400,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
100,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
EM19-581
Opis

Servicios de una sociedad de clasificación de 4 buques, así como el complejo de buceo en saturación.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Vnútroštátne registračné číslo: Q2867021D
Poštová adresa: C/ Fruela, 3
Mesto: Madrid
Kód NUTS: ES300
PSČ: 28011
Krajina: ESP
Kontaktná osoba: Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Hlavná adresa: http://www.salvamentomaritimo.es/conocenos/nuestra-empresa/perfil-contratante
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Not applicable
Odhadovaná hodnota
400,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
100,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Bureau Veritas Iberia, S. L.
Poštová adresa: C/ Valportillo Primera, 22-24, edificio Caoba, polígono industrial La Granja
Mesto: Alcobendas
PSČ: 28108
Krajina: ESP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.