Publications Office of the EU
Poľsko-Lublin: Jednorazový nechemický lekársky spotrebný materiál a hematologický spotrebný materiál - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Poľsko-Lublin: Jednorazový nechemický lekársky spotrebný materiál a hematologický spotrebný materiál

  • Uverejnené
    27/05/2019
  • Lehota
    28/06/2019
  • Zrušené
    19/09/2019
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Canceled
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
Miesto plnenia
NUTS code: PL814 Lubelski
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL814 Lubelski
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33141000 Jednorazový nechemický lekársky spotrebný materiál a hematologický spotrebný materiál
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
3,418,494.30 PLN
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
48
Referenčné číslo ponuky
ZP/8/2019
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla Pracowni Hemodynamiki SP ZOZ MSWiA w Lublinie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 48 części, szczegółowo opisanych w SIWZ.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
28/06/2019 10:15
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.