Publications Office of the EU
Rumunsko-Dej: Pneumatiky na ľahkú záťaž a pneumatiky na vysokú záťaž - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Dej: Pneumatiky na ľahkú záťaž a pneumatiky na vysokú záťaž

  • Uverejnené
    15/09/2017
  • Lehota
    19/10/2017
  • Otváranie ponúk
    14/11/2017
  • Udelenie zákazky
    09/02/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Ministerul Apararii Nationale – Unitatea Militara 01020
Miesto plnenia
NUTS code: RO113 Cluj
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34350000 Pneumatiky na ľahkú záťaž a pneumatiky na vysokú záťaž
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
46,060,927.10 RON
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
207,738.00 RON
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
54
Referenčné číslo ponuky
40
Opis

Cod CPV: 34350000-5 „pneuri pentru sarcina mica si mare”

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for one or more lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s several hospodárskymi subjektmi
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
14/11/2017 18:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.