Publications Office of the EU
Objasnenie a následné opatrenia pre nepočujúcich a osoby so sluchovým postihnutím. - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Objasnenie a následné opatrenia pre nepočujúcich a osoby so sluchovým postihnutím.

  • Uverejnené
    10/06/2024
  • Lehota
    19/08/2024
  • Udelenie zákazky
    24/10/2024
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
ARBEIDS- OG VELFERDSETATEN
Miesto plnenia
NUTS code: NO081 Oslo
Sídlo kupujúceho
NUTS code: NO081 Oslo
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
85312300 Usmerňovanie a poradenské služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
40,000,000.00 NOK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
24/11151
Opis

Opatrenia na trhu práce: Objasnenie a následné opatrenia pre nepočujúcich a osoby so sluchovým postihnutímNAV Oslo obstará rámcovú dohodu pre opatrenie trhu práce Objasnenie a následné opatrenia pre nepočujúcich a osoby so sluchovým postihnutím v období od 1. novembra 2024 do 31. októbra 26 s možnosťou predĺženia do 31. októbra 29. Zmluva sa bude vzťahovať na cieľovú skupinu v NAV v Osle, East a West Viken, Vestfold/Telemark a Innlandet. Ďalšie špecifikácie požiadaviek na služby sú uvedené v špecifikáciách požiadaviek v súťažných podkladoch, časť III, prílohy 1 a 3.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://permalink.mercell.com/231434776.aspx
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://permalink.mercell.com/231434776.aspx
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Nie je k dispozícii
Odhadovaná hodnota
40,000,000.00 NOK
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Signo arbeid og deltagelse
Poštová adresa:
Mesto: Oslo
PSČ: 0680
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.