Publications Office of the EU
MARCHE DE SERVICES POUR L'ORGANISATION DE L'EVENEMENT AN LIMIE #2ème EDITION du 5 au 7 DECEMBRE 2024 - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

MARCHE DE SERVICES POUR L'ORGANISATION DE L'EVENEMENT AN LIMIE #2ème EDITION du 5 au 7 DECEMBRE 2024

  • Uverejnené
    26/09/2024
  • Lehota
    23/10/2024
  • Udelenie zákazky
    21/11/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
SMEM
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRY20 Martinique
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79952100 Služby na organizovanie kultúrnych podujatí
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
390,711.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
5
Referenčné číslo ponuky
2024 12 COM
Opis

La présente consultation concerne l'organisation de l'événement " An limiè #2 " pour sa deuxième édition. Le SMEM organise en partenariat avec la Ville du Vauclin, du jeudi 5 au samedi 7 décembre 2024, la deuxième édition de " An Limiè " sur le site de la pointe faula. Cet évènement festif de grande envergure a pour objectif de sensibiliser les Martiniquais et Martiniquaises à la Maîtrise de la Demande en Energie de manière ludique.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.antilles-legales.fr
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.antilles-legales.fr
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.