Publications Office of the EU
Údržba siete zásobovania pitnou vodou obce Sant Feliu de Buixalleu - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Údržba siete zásobovania pitnou vodou obce Sant Feliu de Buixalleu

  • Uverejnené
    26/06/2025
  • Lehota
    24/07/2025
  • Udelenie zákazky
    21/10/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Ajuntament de Sant Feliu de Buixalleu
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES512 Girona
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50510000 Opravy a údržba čerpadiel, ventilov, kohútov a kovových nádob
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
387,394.23 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
167,340.10 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Údržba a oprava porúch služby zásobovania pitnou vodou, ktorej poskytovanie je povinné pre všetky obce podľa článku 26 zákona o úprave základov miestneho režimu (zákon č. 7/1985 z apríla 2)

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://contractaciopublica.cat/ca/perfils-contractant/detall/3781086?categoria=0
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://contractaciopublica.cat/ca/perfils-contractant/detall/3781086?categoria=0
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Criterios sujetos a juicio de valor hasta 45 puntos
Váha (percentá, presne): 1
Kritérium:
Typ: cost
Opis: Ofertas de mejora hasta 20 puntos
Váha (percentá, presne): 2
Kritérium:
Typ: price
Opis: Oferta economica hasta 35 puntos
Váha (percentá, presne): 3
Odhadovaná hodnota
387,394.23 EUR
Konečná hodnota zákazky
167,340.10 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ABASTAMENT D'AIGUA DEL TORDERA, SL
Poštová adresa:
Mesto: Riells i Viabrea
PSČ: 17404
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.